×

Doprava nad 50€ ZADARMO

0950 719 072

0
1,13 € s DPH
0,94 € bez DPH
0 Recenzia(e)
Rukavice Sensilite sú určené pre Ľahké aplikácie ,kde sa vyžaduje dobrá úroveň pohodlia a odolnosť voči oderu. Vďaka umožneniu presnej manipulácie s malými predmetmi v suchom alebo ľahko zaolejovanom prostredí sú rukavice Sensilite praktickou voľbou. Rukavice poskytujú zvýšenú bezpečnosť, obratnosť a dlhšiu životnosť v zrovnaní s inými rukavicami, ktoré sa často používajú v rovnakých aplikáciách.
2,49 € s DPH
2,07 € bez DPH
0 Recenzia(e)

Rukavice Ansell HyFlex® 11-801 sú ideálne pre použitie v suchom či mierne zaolejovanom prostredí, kde se vyžaduje ľahká ochrana pred mechanickými vplyvmi a vysoká úroveň možností jemných manipulácií. 
Vhodné pre ľahké montážne aplikácie a pre potreby logistiky a skladovania. 

2,49 € s DPH
2,07 € bez DPH
0 Recenzia(e)
Najpredávanejšie rukavice Ansell HyFlex® 11-800, originálne rukavice z nitrilovej peny,sú určené pre presnú montáž a všeobecnú manipuláciu. 
Pokročilá pletacia technologia umožňuje zvýšenú rozťažiteľnosť a pružnost vo vysoko namáhaných oblastiach: ruka sa pohybuje volnejšie, čím sa zvyšuje pohodlie a znižuje únava ruky. 
Antistatické v súlade s EN1149 
3,33 € s DPH
2,77 € bez DPH
0 Recenzia(e)
Ultratenké a zároveň veľmi odolné rukavice určené do suchého, alebo ľahko zaolejovaného prostredia.
Osemnásť vláknová pletiaca technológia umožňuje rukaviciam Hyflex11-616 byť ultratenkými a zároveň veľmi odolnými.Sú určené do suchého, alebo ľahko zaolejovaného prostredia. 

3,69 € s DPH
3,07 € bez DPH
0 Recenzia(e)
Univerzálne pletené a máčané rukavice.
Rukavice poskytujú ľahkú mechanickú ochranu spojenú s obratnosťou. Boli navrhnuté špeciálne pre použitie pri výrobe a údržbe v mierne zaolejovanom prostredí, kde je podstatná ochrana spojená s istým uchopeníma odolnosťou voči oderu.
3,90 € s DPH
3,25 € bez DPH
0 Recenzia(e)
Povrstvenie FORTIX™ poskytuje zlepšený suchý úchop a je o 20 % priedušnější,ako predchádzajúca verzia pre chladnejšie a suchšie ruky a omedzujúce potenie. 
Bezšvová 18ti vláknová podšívka z nylonu-spandexu poskytuje pocit ako při holých rukách, Priedušnosť, pohodlie a zlepšená citlivost v koncoch prstov pre precízne úlony. EN388( 4 1 2 1)

3,95 € s DPH
3,29 € bez DPH
0 Recenzia(e)
1,1 mm silné povrstvenie (patentovanou) nitrilovou penou FORTIX™ ponúka ochranu proti oderu na úrovni 4 podľa EN, čo je až trikrát väčšia odolnosť proti oderu ako u iných ľahkých pletených a máčaných rukavíc. 
Povrstvenie FORTIX™ je o 20 % priedušnejšie ako predchádzajúca verzia povrstvenia pre chladnejšie a suchšie ruky a obmedzeniu potenia 
14,73 € s DPH
12,27 € bez DPH
0 Recenzia(e)
Rukavice so skvelou ochranou a pohodlím pri stredne vysokých teplotách.
Určené pre prerušovanú manipuláciu s teplými predmetmi až do 180°C. 
Poskytujú vysokú odolnosť proti prerezaniu, oderu a zabraňujú menším zraneniam. 
Zlepšený úchop predmetov so suchými i zaolejovanými povrchmi. 
Pohodlné a pružné: netkaná plsť vo vnútri rukavíc absorbuje pot. 
Free Online Games